Technické věci jsou někdy opravdu velice složité. Já jsem se s tím seznámila, když nám rodiče pořídili diska a potom taky videohry. A nyní už mně to přijde jako maličkost, protože už vím, co to všechno obnáší a co to znamená. Taky vím, jak funguje vždycky mě nebo videohry a taky PlayStationy. Jenomže techniku opravdu vůbec nezastavíte, a to ani kdybyste se snažili. Navíc opravdu nejlepší technika vzniká v Číně a v Japonsku.

Znáte třeba xbox?

A ať chceme nebo ne, tak Čína a Japonsko jsou opravdu největšími vývojáři kvalitní techniky, i když tedy nechápu, proč se někdo směje, když je něco vyrobené v Číně. Když to tak vezmu, tak všechna technika, jako například televize, lednice anebo ostatní technika je vyrobena právě v Číně. Nebo taky v Japonsku. Tak opravdu nechápu, proč se tomu někdo směje nebo proč to kupujete, když se potom smějete tomu, že to všechno vyrobené v Číně? A to taky nepočítám to, že kvalitní a velice drahé značkové oblečení je taky za šedesátí procent vyrobené v Číně.

Hrála jsem i videohry.

Takže si myslím, že Čína by právě měla být pochválena a taky uctívaná v tom, že nám přináší opravdu kvalitní techniku, bez které bychom si už asi nevěděli rady. A tedy abych se vám přiznala, tak bych se bez čínské techniky opravdu už neobešla, protože mám doma televizi a také další výrobky, které jsou z Číny a vůbec mi to nevadí. A jsem ráda, protože kdyby Číňané nevyráběli kvalitní techniku a další elektrotechniku, tak by to samozřejmě logicky vůbec nikdo nekupoval. A ani já ne. A když to tak vezmu, tak kvalitní technika je opravdu potřeba stejně tak jako třeba kvalitní oblečení nebo kvalitní strava. A vám by vadilo, kdybyste měli všechno vyrobené v Číně nebo v Japonsku? Pokud by vám to moc vadilo, tak byste doma nemohli opravdu dost věcí, třeba ni mobil. Jak byste jinak hráli třeba milované videohry?