Je mi jasné, že každý člověk by chtěl vyrůstat v takové společnosti, ve které mu by bylo opravdu nejlépe. Já sama jsme si vždycky přála vyrůstat v takové společnosti, abych se nikde nenudila a abych byla hlavně šťastná. Jenomže jak všichni víme, tak nic není většinou tak, jak bychom si to přáli. Takže i já jsem nevyrůstala v takové rodině, kde bych si mohla říct, že mám dokonalé dětství. Bohužel to tak nebylo. A většinou tu rodinnou pohodu, společnost, narušovat otec. Vím, že ve většině případů za to může vždycky otec, protože je jasné, že ve většině případů otec doma ničí rodinu, protože pije. A píšu to proto, že i moje dvě nejlepší kamarádky jsou na tom stejně jako já. I jejich otec hodně pij a pije stále. Je mi dvacet let a opravdu se ještě nikdy nestalo, že by moje máma přišla domů někdy opilá až namol. To můj otec namol byl tak dvakrát týdně a mě to hodně obtěžovalo. Jak otec páchnul a byla agresivní a zlý.

Milující rodina je základ.

To mají děti vyrůstat v takové rodinné spolčenosti? Kdo to kdy viděl? Myslím si, že opravdu každé dítě si zaslouží, aby vyrůstalo v klidné a milované rodině, aby tam mělo skvělou společnost, protože děti nemají vyrůstat ve špatném prostředí. Co by to potom udělalo s naším světem?

Děti touží po vrstevnících.

Děti musejí mít dům plný lásky a porozumění. S tím mi dá opravdu každý za pravdu. A tak jsem si řekla, že v budoucnu se budu věnovat tomu, abych zjišťovala, jak se mají děti v rodině a v jaké společnosti se děti pohybují. Samozřejmě, že to není jenom o rodině. Taky se rodiče musejí zajímat, jak jejich děti tráví svůj volný čas. Děti potřebují kamarády a volnost, aby si mohly hrát a měly své vrstevníky po ruce. Ovšem ale taky se musí dávat pozor na to, aby seděti nechytily špatné společnosti. Kde se může například krást nebo kouřit cigarety a pít alkohol. Takové společnosti by se měly všechny děti jistě vyvarovat.