Líbí se vám kultura? Protože podle mě kulturní věci jsou podle mého názoru důležité. Kultura dělá lidi. Protože si vezměte, kdyby nebyla kultura, čím by se lidé bavili? Třeba například já bych to asi nezvládla bez kina a bez nějakých krásných divadel, protože už na základní škole jsme chodili do kina, kde se mi to opravdu moc bavilo. Vždycky jsem v kině úplně utekla od reality a nemyslela jsem na žádné potíže anebo starosti. Když jsem byla v osmé třídě, tak jsem si řekla, že mi jistě kina se školou budou opravdu chybět. Protože je to vždycky lepší, když jdeme celá skupina do kina, než když jde pouze jeden člověk. Tak jsem si řekla, že si udělám na sociálních sítích nějakou skupinu, pro všechny ty, kteří mají rádi kulturu a musím říct, že se mi ozvali opravdu hodně lidí. A moje skupina na internetu už má skoro šest set lidí. Potěšilo mě to.

Kino jen s popcornem.

Pro někoho je to hodně a pro někoho je to málo. Pro mě je to opravdu hodně. A musím říct, že velmi často si dáváme srazy. S některými účastníky jdeme potom do kina anebo do divadla. Protože my jsme všichni takoví lidé, kteří máme rádi kulturu a nedokážeme bez ní alespoň měsíc vydržet. Takže opravdu není měsíc, abych se nesetkala třeba s partou tři nebo pěti lidí.

Divadla mám ráda.

A společně potom vyrazíme do kina anebo do nějakého divadlo. A naposledy jsme byli v pražském divadle a moc se nám tam líbilo a taky jsme potom zašli na výborný oběd a skvělou kávu. A já musím říct, že už se těším opravdu na příště. Protože příště vybírá kolega nějakou kulturní akci. Opravdu by mě zajímalo, co vybere. Věřím, že to bude opravdu zase perfektní jako vždycky. ještě se nám na srazu zatím nestalo, že by si někdo stěžoval, že se mu kultura nelíbila. Nebo třeba nejsme vůbec nároční. A vy máte rádi kulturu a často ji vyhledáváte? Někdo ji třeba nemá rád vůbec.