Brawl Stars je jednou z počítačových her, u kterých vůbec nezáleží na věku jejich hráčů. Vyvinula ji a vydala herní společnost Supercell. Od roku 2018, kdy se objevila na mobilních systémech Android a iOs, má miliony hráčů po celém světě. Základní předností hry Brawl Stars je možnost si do hry pozvat své přátele a podle zvoleného módu jejich přesný počet. A tak, když se jednoho dne objeví pozvání ke hře od osmiletého vnuka na obrazovce s čerstvě nainastalovanou hrou, kdo by odolal. A i přes dvěstěkilometrovou vzdálenost tak započít komunikaci touto zábavnou formou. I přes počáteční kiksy, kterým se nevyhne nikdo z hráčů, první vítězství dvojice vnoučka a dědečka, coby spoluhráčů, nejen potěší, ale vybídne k dalšímu pokračování. Které přináší nejen mnohá překvapení, ale i tolik potřebnou hráčskou jistotu. Protože každým okamžikem se situace během hry mění.

Počítačová hra Brawl Stars

V roce 2020 byla počítačová hra Brawl Stars obohacena novým systémem odměn, nazvaných přihodně Brawl Pass. Hráči tímto způsobem dostávají za uskutečněné bitvy tokeny, které je posunují a mohou být odměněni jak gemy, tak boxy, skiny či emoty. Brawl Pass stejně jako Brawl Stars nabízí dvě varianty.

Dědův herní počítač

Jednu bezplatnou, která je automaticky dostupná. Anebo je možné si za gemy zakoupit premiovou verzi. Tento Brawl Pass je rozdělen na jednotlivé sezony, při kterých jsou do hry přidávány nové tématické skiny. V páté sezoně tak systém hodností nahradil dosavadní systém Power Play. Který si hráči otevřou při získání 4500 trofejí. Graficky dokonalé hrací postavy se během sezóny mění a hráči maji možnost jejich vzhled proměňovat podle aktuální nabídky. Výhodou této hry je možnost samostatně, ve dvojici nebo v družstvu o třech hráčích. Každá z těchto variant má svoje plusy a mínusy. Ovšem radost dědečka, který si zahraje dvouhru se svým vnukem a podaří se jim ji vyhrát, nezná mezí. A navíc přináší uspokojení ze společně stráveného času.