Technické věci jsou všude kolem nás a myslím, že jen málokdo z nás si dokáže představit ještě život bez techniky. Tady nastává otázka, proč vlastně máme rádi techniku? A odpověď je velmi jednoduchá. Technika nám velmi usnadňuje život. Díky technice máme všechno i lehčí a vlastně i více jednoduché. Vždy díky technice máme například auto nebo mobil. A co třeba počítač? Ano, to všechno máme jen díky technice. A co byste například dělali, kdybyste neměli pračku nebo ledničku? Ano, i to je technika a říká se jí bílá technika. Protože barvou je ponejvíce samozřejmě bílá. A bez toho žít už ani nejde.

Technika je hlavně o číslech.

Tedy samozřejmě jde, ale muselo by se vymyslet, jak například skladovat maso. Jedna možnost je, že maso nebudeme skladovat, ale ihned ho sníme, něco z něj uděláme. Je opravdu prima, když se dá maso zamrazit na horší časy. Já to doma taky tam dělám a jsem z toho velmi nadšená. A to všechno jen díky technice. Díky vymoženosti, díky lednici a mrazáku si můžeme dopřávat mražené potraviny kdy chceme. Nemusíme se bát, že se nám něco zkazí nebo se vypaří.

Bez techniky je život těžký.

Bílá technika je opravdu skvělá a já si nedokážu představit život, kdyby ze dne na den zmizely. Bez lednice a mrazáku nevím, jak bych vařila. Jsem už tak zvyklá dávat většinu nákupu do mrazáku a do lednice, že nevím, co bych dělala. Jsem už tak naučená, že bych musela vymyslet něco jiného, kam dát potraviny, které potřebují chlad. Že bych udělala díru do země a skladovala to tam? Těžko. Tady vážně vidíte, že technika je vážně nepostradatelná a můžeme děkovat našim vědcům, že nám tak úžasné věci vynalezli. A co třeba pračka, skvělý kus techniky. Bez toho bychom nechodili tak upravení a navonění. Myslím, že pračka, ta automatická, je už součástí úplně každé rodiny. Bez ní už taky nejde žít a myslím, že mi dají opravdu všichni za pravdu, když napíšu, že pračka je v rodině opravdu hodně důležitá. Vždyť každý chce chodit v čistém oblečení bez fleků a špíny.