Posted on

Nestojí vám? A koho tím myslíme? Mužská část bude asi velmi rychle vědět co se stane, pokud jim pořádně jejich trenér nestojí! Jsme tu právě pro vás. Trapas jako hrom, už jste si představovali vášnivou noc, jenomže váš trenér nebo jak svůj penis nazýváte, vám najednou vypověděl službu, a to v tu nejméně vhodnou chvíli. Jak to najednou vysvětlíte své partnerce nebo manželce, že z toho silného samce, kterého tak znala do dnešního dne, je najednou zvadlá květinka? Tak to bude daleko horší než kdyby jste dostali ránu pěstí od vašeho nejlepšího kamaráda, protože jste bránili svou partnerku.

muž

V první fázi se můžete zkrátka vymluvit na to, že jste přepracovaní, a že toho po vás chtěl v práci šéf tolik, že už nemáte energii na dnešní noc. V hlavě vám, ale budou probíhat myšlenky, které vám rozhodně nedají spát, a vy se tak budete bát, že se vám to příště stane znovu. Jak tomuto nemilému překvapení předejít, protože byste se sami sobě snad už do konce života nemohli podívat do očí? Do lékárny se vám skutečně nechce pro nějakou viagru, která by mohla být snad bez předpisu, ale možná za vysokou cenu. K vašemu lékaři se bojíte, protože máte při té představě ihned vysoký krevní tlak, takže to také nepřipadá v úvahu.

muž

A co viagra bez předpisu od nás? Ano za dobrou cenu, navíc ověřená kvalita, která s vámi udělá jen ty nejlepší věci. Kdo se bojí do lesa, a kdo se bojí, že opět zklame v posteli tak ten musí zavítat právě k nám, a napravit tuto nemilou záležitost. Vaše partnerka vám rozhodně bude vděčná ne za jedno nebo dvě kola, ale u třetího a dalších vás i možná bude prosit, abyste jí už nechali. Nejen ve starším věku se toto může stát, už i mladí muži mají problém s tím, že se jim penis nepostaví. Psychika hraje v tomto také velmi významnou roli, a také i nadbytečná kila díky sedavému zaměstnání. Je toho velká spousta. Jestliže máte dotazy na naše výrobky, nebojte se nám kdykoliv ozvat. Jsme tu pro vás a táhneme za jedno lano za každé situace.