Často se stává, že firma se musí celá přestěhovat z jedněch prostor do jiných. Důvody k tomu mohou být různé – vysoké nájemné, rozšiřování firmy a nutnost větších skladovacích i kancelářských prostor, rozšíření vozového parku, etc., etc.

Tehdy nastává poměrně velký zmatek – jak vše zorganizovat, co všechno individuálně zabalit, na co to naložit, kdo to všechno odvozí a ještě zaručí, že se nic nepoškodí a také při přepravě nic nezmizí…

Nezvládáte to?

Všech těchto starostí vás zbaví osvědčená a seriózní stěhovací společnost Mamut stěhování. Stěhování firem https://stehovani-mamut.cz/sluzby/stehovani-firem/ je pro ně takřka rutinní záležitostí, a jejich praktické zkušenosti jsou znát na kvalitě odvedených služeb.

Obrátíte-li se na tuto společnost, nemusíte si připouštět žádné starosti a nečeká vás vůbec žádný stres. Stěhovací společnost vám vyjde ve všem vstříc, a tak, aby stěhovací proces pracovníky firmy nijak nezatěžoval.

Stačí, když Mamut stěhování kontaktujete. Následně vás navštíví technik, a ten zjistí na místě rozsah firmy, naplánuje celý stěhovací proces od balení, nakládky, přepravy, vyložení, vybalení a umístění na předem určená místa. Technik je stěhování přítomen, řídí stěhovací tým a na všechno dohlíží. Vy sami se rozhodnete pro dobu stěhování (může to být v pracovní době, anebo po ní; v nočních hodinách, ale třeba i o víkendových dnech, bude-li to pro vás přijatelnější – zkrátka tak, aby stěhování nikterak nenarušilo chod a činnost vaší firmy). Do nových prostor rozmístí pracovníci veškeré vybavení, materiál, zboží, apod., přesně tak, jak si budete přát.

Zavolejte odborníky!

Vůbec se také nemusíte starat o žádný obalový materiál. Mamut stěhování disponuje speciálními obaly, jako jsou stretchové a bublinkové fólie, tří i pětivrstvé kartonové krabice s držadly, kartony a dřevěné přepravní boxy – ty umí přepravce vyrobit pro dané předměty přesně na míru. Vůbec se, kupříkladu, nemusíte obávat o elektroniku, ani speciální přístroje a další specifické vybavení. Vše bude zabaleno a přepraveno tak, aby se váš majetek dostal na nové stanoviště bez úhony. Stejně dobře si pracovníci této stěhovací společnosti poradí s těžkými předměty.

Po ukončení stěhovací akce s vámi technik všechno projde a zkontroluje a pořídí se předávací protokol. A to bude vlastně vaším jediným úkolem.