Když se řekne bydlení, tak si každý ve svých představách představí krásný rodinný dům se zahradou a posezením na terase. Je to jednoduše představa ideálního a hlavně vlastního bydlení, po kterém touží každý. Od realizace takového snu však často odradí finance či dlouhá doba na pořízení. Ale co s tím, když potřebujete bydlet co nejdříve?

dekorace

S tím vám dokáže efektivně pomoct celoroční mobilní dům.
Pod tímto pojmem si můžete jednoduše představit bydlení, které je pojízdné. To znamená, že se na vašem pozemku nebude stavět, ale rovnou se v hotovém provedení přiveze zajištěnou dopravou.

Typ bydlení, který byl doposud k vidění především v zahraničí a v přímořských oblastech a u nás se stal v posledních letech také velice oblíbeným. A kromě hotových variant z dovozu si můžete nechat na míru sestavit i komfortní a dřevem vonící dřevostavbu.

Víte, po jakém bydlení toužíte?

Pokud máte konkrétní představu, tak není důvod od ní upouštět a můžete si nechat dopravit přesně ten dům, který jste si vysnili. Je potřebné si ujasnit, co od vašeho bydlení očekáváte a jestli se v něm chystáte bydlet pouze rekreačně nebo celoročně.

dům

Výhodou je, že k tomuto typu bydlení není potřebná základová deska a tím pádem ani stavební povolení co vám ušetří také spoustu času. Obvykle nejde o patrové objekty, takže si pořídíte nádherné přízemní bydlení s několika pokoji i veškerým zázemím jako je kuchyně, koupelna a toaleta.
Dalším pozitivem, které každého zaujme, je nízká cena, za kterou si jej můžete pořídit. Znamená to, že můžete k pořízení využít pouze svoje úspory či nízký úvěr a nezadlužit se tak na několik let vysokou částkou.

Tyto dřevostavby disponují i kvalitním vytápěním, zateplením či kvalitními podlahami a okny. I proto jsou považovány za nízkoenergetické a ušetří obyvatelům další spoustu peněz. Vzhledem k tomu, že jde o dřevo, tak dochází k rychlému vytápění a během několika málo minut jsou prostory příjemně zahřáté.
Konečně bydlení, které je rychlé, krásné a ještě ušetříte.