Virtuální měna neboli kryptoměna je druh financí, které se vyskytují pouze v počítači. Dají se těžit a můžete je směňovat, nakupovat s nimi, zatím však pouze v omezených obchodech nebo je prodávat. Existuje mnoho způsobů výdělku. Základními články v tomto řetězci jsou těžaři. Největší potenciál mají ty kryptoměny, které ještě nejsou moc rozšířené. Čím rozšířenější, tím ji těží více lidí a tím se podíl tak trochu rozděluje. Posledním novějším hitem je i měna Zcash.
kryptoměny na váze
Jak těžit zcash?
Nejprve si řekneme, že základem je dobré těžební zařízení, tedy Zcash miner.
Pohybujete se ve světě kryptoměn? Víte o nich pár základních informací nebo i složitější specifikace? Pak jste možná narazili na něco nového jako je měna Zcash a nyní si myslíte, že k těžbě této kryptoměny bude zapotřebí mít nákladné a hodně výkonné zařízení se speciálními asic čipy. Jenomže vás mile překvapíme. Takováto složitá zařízení nejsou potřeba. ZEC miner, který k těžbě potřebujete, funguje na základě většího počtu GPU. Takže bohatě postačí, když jako Zcash miner si pořídíte zařízení formou GPU mineru. Jakmile budete mít toto zařízení, těžba bude velmi jednoduchá.
Zaměřte se na novodobou virtuální měnu
etc, bc, ltc

Jaké má výhody?

  1. Jedná se o novější kryptoměnu, než jsou všechny ostatní jiné druhy.
  2. Má samozřejmě vysoký potenciál.
  3. Při provádění transakcí jste v anonymitě. Jedná se o anonymní měnu.
  4. Navrácení decentralizace.
  5. Pozitivní kurz měny vůči dolaru.
  6. Poměrně jednoduchá těžba.

Cena a výkon

Mnoho lidí se obává těžit z toho důvodu, že nebudou dostatečně efektivní a že spíše nevydělají žádné peníze nebo prodělají. Pokud si nejste jistí, využijte kalkulátor. Jakmile nastavíte hodnoty, pomůže vám určit, jestli je vaše těžba výkonná a efektivní, nebo už padá do záporných hodnot a těžíte nedostatečně.
Základem je samozřejmě výkonné zařízení. Nainstalování vhodného softwaru je dalším krokem k úspěšnému těžení. Zapojíte se do poolu pro maximalizaci výdělku a už můžete získávat tuto krytptoměnu.