Je známé, že s příchodem miminka se partnerka mění po všech stránkách, a to nejen fyzicky. Muž, který se brzy stane tatínkem se však může připravit na to, že ani jemu se změny nevyhnou. A teprve po jeho narození, se vám to vše jenom potvrdí.
miminko s dudlíkem

V době gravidity v tom budete spolu

Už v době, kdy vaši partnerku postihnou nepředvídatelné chutě na jídlo, se k jejímu režimu přidáte. Má to tak spousta mužů, že najednou nemůžou odolat všemu, co jejich partnerky konzumují bez toho, aby měly výčitky svědomí. Vám se samozřejmě taktéž nevyhne představa, užívat si nespočetné množství jídla a měnit kombinaci jejich chutí.
Takže doma nebude přibývat na váze pouze žena, u které to lze očekávat, ale taktéž i vy jako budoucí tatínek.

Po narození miminka, se vám otočí celý život

Předem vás na tuto změnu možná mnoho lidí upozorní, ale realitu prožijete až v době, kdy se vám vaše miminko narodí. Připravte se však na to, že po odpočinku budete prahnout den co den, tedy alespoň do doby, než vyroste.
Jestli jste byli zvyklí na chvilku klidu po práci, kdy jste si doma vyložili nohy na stůl a pustili televizi, ve které běžel váš oblíbený program nebo tiše usedl ke knize, která vás fascinovala, teď se s tímto luxusem budete muset na delší dobu rozloučit.
Pravděpodobně budete mít po příchodu z práce na pořadu dne pláč, nepořádek a unavené oči vaší partnerky, která mnohdy bude fungovat z posledních sil.
objímání dítěte

Zasáhne vás i váš dosavadní milostní život

Užívání si intimních chvilek s vaší partnerkou, se samozřejmě v době jejího šestinedělí pro vás stane tabu. Ovšem ani po jeho ukončení, tomu nemusí být jinak.
První měsíce a někdy i roky bývají natolik náročné, že jen málokterá žena má pomyšlení na to, užívat si sexuální chvilky s jejím partnerem. Počítejte s tím, že vás tato změna rozhodně zasáhne a bude jen na vás, jestli se k situaci postavíte jako muž a budete trpělivý a samozřejmě chápavý vůči všemu, co musí vaše partnerka obětovat, aby vůbec byla schopná přežít den, ve kterém se i vyspí. Dopřejte ji tedy spánek, a to tolik, kolik jen bude nutné.Pokud jste na trhu pro clothes, naše platforma je vaše nejlepší volba! Největší nákupní centrum!