Pokud jste se rozhodli koupit svým bližním společenskou či deskovou hru, určitě si vyberete. V nabídce jsou nejen pro předškolní děti, ale i takové, které se dají hrát se spolužáky a kamarády na chatě:

UBONGO je nápaditě zpracovaná hra pro malé hráče. Jejich úkolem je nasbírání co nejvíce diamantů. Hra obsahuje dílky s obrázky zvířat, rámečky a přesýpací hodiny. Ty odměřují čas při plnění úkolů. Pokud se podaří během hry zasadit všechna zvířátka do rámečků, vznikne barevná zoologická zahrada.Oblíbená desková hra

CINK JUNIOR je postřehová hra, ve které sehraje důležitou roli zvoneček. Hraje se s 54 kartami – zelenými, červenými a modrými – s klauny, které se vykládají z balíčku na stůl. Jakmile se objeví dva stejně smějící se klauni, musí se zacinkat zvonečkem. Když se však objeví klauni se smutným výrazem, cinkat se nesmí. To se může přijít o část karet. Vítězí ten, kdo posbírá nejvíce klaunů.

MYŠÍ KRÁLOVSTVÍ je magnetická logická hra. Nabízena je v praktickém cestovním balení a je určena pro hráče v každém věku. Rozvíjí prostorovou představivost a koncentraci. Obsahuje 48 rébusů od těch jednodušších po náročné, 8 magnetických herních dílů, magnetický herní plán a 6 magnetických myšek. Ty musí na konci hry vykukovat skrz díry v plátku sýra.

DESÍTKA je hra s 200 okruhy, 2000 otázkami a 2000 odpověďmi,v boxu vybaveném žetony a počítadly. Pro svoji rychlost je vhodná na delší cesty autem. Hráči nemusí dlouho čekat na svůj tah, protože všichni dostanou stejnou možnost odpovídat v každém okruhu otázek. V této hře se dá hrát na jistotu, ale je možné i riskovat.Společná hra dětí

TIPNI SI je zábavná hra, kdy se formou tipování, sázení či debatování hráčů mezi sebou, dozvíte mnoho zajímavého z oboru sportu, techniky, fauny, flory, vědy či společnosti. 1188 otázek rozdělených do 6 okruhů, ve kterých se odhaduje rychlost, výška, délka, hmotnost, nebo správný letopočet. Ku pomoci jsou mazatelné destičky, na které se zapisuje mazatelnými fixy. Hraje se o žetony modré a žluté barvy.