Pokud se rozhodnete navštívit klasickou banku, připravte se na to, že vás postaví před několik věcí, které musíte do puntíku splňovat, jinak se u posouzení půjčky dostanete do kolonky „nevyhovující“ či „zamítnuto“. Jde to ale i jinak. Existují společnosti, které se umí pohybovat na realitním trhu a pomoci téměř každému klientovi, který zatouží mít konečně své vlastní hnízdo. Odpoví vám na jakoukoli otázku a vy tak budete vždy v obraze.

investice

Co ale dělat v případě, že…
1.) Může se stát, že přijdete o zaměstnání. Výpadek příjmu může vážně ohrozit váš rozpočet.
2.) Vážná nehoda, která vás vyřadí na dlouhou dobu ze života.
Takové komplikace vážně nepotřebujete. I tady pro vás najdeme řešení. Čtěte spolu s námi https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/aktuality/odklad-splatky/.

V první řadě nezačněte panikařit, ale vsaďte na prevenci a rozumná řešení!
vPokud se ocitnete v situaci, kdy nemůžete splácet, pak okamžitě kontaktujte svého hypotečního poradce, který vám nabídne nejschůdnější řešení. V žádném případě nehrajte hru na mrtvého brouka.
vVětšinou vám nabídnou odklad v horizontu až jednoho roku nebo znatelné snížení.

vBohužel musíte počítat s tím, že se díky tomu doba úvěru prodlouží.
vUrčitě si zjistěte veškeré podmínky, než se rozhodnete pro odklad. Řada společností vás zatíží poplatky navíc. Anebo vám vůbec nemusí vyhovět.
vKaždá žádost se posuzuje individuálně. Dbejte na to, aby pravidelné částky chodili včas, jinak nepočítejte s tím, že vámi vybraná instituce bude pak něčemu podobnému nakloněná. Výborná platební morálka je v tomto případě alfa a omega.

klíče

Tip na závěr
Každý úvěr představuje velmi důležité životní rozhodnutí, které ovlivní celou vaši rodinu na dlouhý čas. Proto než se rozhodnete k takovému kroku, v klidu si uvařte kávu, posaďte se a podívejte se na věc reálně. Opravdu to zvládnete? Máte se oč opřít? A teď si pravdivě odpovězte.