Od svého předchůdce se tento model liší hned v několika funkcích. Kdo má s kamerou již nějaké zkušenosti, dá mi jistě za pravdu, že se ji jen tak nic nevyrovná.
U GoPro HERO 7 kamery je jednoznačně vylepšené audio. Zvuk je tedy krásně čistý a není rušen zbytečnými šumy v pozadí.
funkce stabilizace obrazu
Fotky i videa pořizuje 12 megapixelová čočka, takže všechna videa jsou skvěle stabilizována ať už v HD nebo 4k formátu. A to mimo jiné i díky své nové funkci tzv. hypersmooth stabilizaci. Tato funkce umožňuje, že videa jsou krásně plynulá a čistá. Dokonce i hodně trhané záběry dokáže kamera zpracovat. Při rozhodování, který z modelů si pořídit, vám právě tato nová funkce jistě volbu usnadní. V kombinaci s ní můžete využít další skvělý režim tzv. TimeWarp, díky kterému se dají pořizovat časosběrná videa. Dokáže vytvářet úžasné filmové záběry a stabilizace obrazu je opravdu skvostná.
Ovládat kameru lze i pomocí aplikace GoPro na vašem mobilu, přes kterou např. můžete videa streamovat na youtube či sociální sítě. Otočením kamery změníte formát z natáčení videa ze šířky na výšku, což je právě pro sociální sítě přívětivější varianta.
Kamera umožňuje připojení k wifi nebo bluetooth a ovládat ji můžete i pomocí hlasu. Tuto funkci oceníte především tehdy, pokud v danou chvíli nemůžete kameru ovládat klasicky rukou, např. při sportu. Mluvit na ni ovšem musíte pouze některým ze světových jazyků.
Akční kamera
Velmi užitečnou funkcí kamery je tzv. funkce QuickStories, kterou dokážete vaše pořízené video nastříhat, doplnit o text a třeba i sladit s hudbu. Pro tyto úpravy tak už nebudete potřebovat ani počítač.
V neposlední řadě je třeba zmínit i velkou odolnost této kamery. Přežije nejen pády z výšky, ale je odolná i vůči vodě, a to až do hloubky 10 metrů.
Přesto že na trh přišel již nový model, Hero 7 black jako zlatý střed mezi Hero 7 Silver a právě Hero 8, i nadále zůstává velmi atraktivní a pro běžné uživatele ideální volbou.