V každém větším městě fungovalo zdravotní středisko, kde byli obvodní lékaři a i nějaký ten specialista. Díky tomu byla lékařská péče dostupná opravdu ihned. Jenže s postupem času vlády některá střediska zrušily, nemocnice se rozprodaly a tak si za lékařskou péčí musíme někdy dojet i do sousedního města. Horší je to se zubní péčí. Starší zubaři šli do důchodu a ti mladší nové ordinace příliš neotevírají. Když už se nějaký nový zubní lékař objeví, hned na něj čekají stovky až tisíce pacientů. Většina se do registrace samozřejmě kvůli enormnímu zájmu nemá šanci dostat, a tak svého zubaře nemá stále spousta lidí napříč celou zemí.

zubní ošetření

Stomatologie Praha Clinic+ zatím ještě volná místa má. Je to moderní klinika, kde se zabývají léčbou zubů komplexně. Díky tomu tady najdete zubní hygienu i zubaře, kteří mají potřební zkušenosti v oboru. Projít tady můžete všemi nutnými vyšetřeními a čeká na vás péče o zuby od rovnátek až po zubní náhrady. Na webu kliniky najdete co vše se tu dělá, a také orientační ceník. Objednávat na ošetření se můžete na internetu, kde najdete jednoduchý interaktivní formulář.Díky našim partnerům můžete najít ties online, aby vyhovovaly všem preferencím a rozpočtu, od rozpočtu až po špičkové super stylové modely.

zubař rovnátka

Proč se starat o zuby?
Určitě jste někdy slyšeli někoho z okolí jak nadává na nějakého zubaře. Když se zeptáte proč, většinou dostanete odpověď že kvůli trhání zubu nebo vrtání do hloubky. Zubaři ale dělají co musí. Když se někdo o svoji zuby nestará, nemůže čekat bezbolestné ošetření. Spousta lidí se totiž dostatečně nevěnuje prevenci. Nechodí na zubní hygienu a zuby si nečistí správně. Kombinace těchto faktorů je doslova živnou půdou pro plak, který způsobuje zubní kazy. A ty zpočátku nebolí. Až vás zuby začnou bolet, je zpravidla pozdě a zub už je kazem zasažený. Pokud ale budete chodit na hygienu, čistit si zuby pořádně a nejlépe chodit na preventivní prohlídky, budete mít zuby v pořádku a zubaře se nebudete muset bát.