Někdy se to zdá velmi snadné, protože některé proměny mohou zahrnovat jen drobnější úpravy a výsledek je opravdu patrný. Bohužel to ale není váš případ? Skutečně nevidíte cíl v tom, že byste koupili jiný nábytek, koberec a vymalovali? Rozumíme tomu! Rádi bychom vám pomohli proměnit interiér takříkajíc od podlahy. Proměna musí být zásadní, precizní a za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Samozřejmě zajistíme vše tak, aby byl splněn termín předání hotové proměny, a na všem budou pracovat výhradně odborníci a zkušení pracovníci. Nechte starosti na nás, bytový architekt praha se o vše postará za vás.

Klasika trochu jinak

Jako první a velmi důležitý bod je promyšlení celkové koncepce – je potřeba promyslet v jakém stylu byste chtěli místnost, popřípadě místnosti mít. Někdo vozí jednoduchou eleganci, někdo moderní surový design (cihly, betonové povrchy či prvky) a další si potrpí na dřevo v nejrůznějších tónech a v různém zpracování. Nabídnout můžeme ovšem také klasické modely, které lze ozvláštnit specifickými doplňky, tapetou či jiným obdobným způsobem.

Moderní pojetí

Pokud budete mít alespoň základní představu o tom, co byste chtěli proměnit, připravíme vizualizaci, samozřejmě se bude jednat o 3D model s přesně danými parametry, abyste měli před očima svůj nový interiér. Vymodelujeme nábytek i dekorace či doplňky. Pokud by se vám v této fázi cokoli nezdálo, chtěli jste změnit barvu zdi, nábytku nebo byste si rozmysleli například druh osvětlení, bude dostatek prostoru vše upravit tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Následuje samotná realizace projektu, které se chopí zkušení designéři. Nemusíte řešit vůbec nic, protože zajistíme veškeré dělníky, firmy a zaručíme se za perfektní výsledek. Zvládneme poptat veškeré dodavatele, materiály a zakládáme si na tom, aby bylo vše přesně podle vašich představ. Pevně se držíme projektu, a dbáme nejen na kvalitu, ale samozřejmě také na perfektní design.