Vzrušuje vás pohled na dlouhé a štíhlé ženské nohy? A představa, že by se vás a vašeho pohlavního údu něžně a dráždivě dotýkaly svými ladnými pohyby? A proč ne. Každého vzrušuje něco jiného. Proč byste se právě vy měli se svými představami neustále schovávat.

ženské nohy

Jděte tam, kde o svých touhách můžete mluvit footjob praha naplno. Tam, kde vás vyslechnou a diskrétně splní vaše přání. Takováto masáž totiž existuje a říká se jí footjob – masáž nohama. Krásné ženské nohy si pohrávají s vaším penisem, vy se můžete dívat, jak se šikovně proplétají jedna mezi druhou a neustále se otírají o vaše potěšení, které jejich neustálou činností jen vzkvétá! Bohužel anebo možná bohudíky si nemůžete objednat pouze tuto lákavou masáž, ale jen jako doplňující službu či součást jiné erotické masáže, například můžete zkombinovat klasickou erotickou masáž. A v průběhu masáže nebo na jejím konci – masérka se samozřejmě zařídí podle vašeho přání – přejde slečna z body-to-body na masírování vašich intimních partií. Může se stát, že zážitek bude pro vás natolik vzrušující, že dosáhnete vrcholu v průběhu masírování. To ale nic nemění na tom, že erotické hrátky i nadále pokračují. Ty končí až v dohodnutý čas. Takže počty ejakulací se nepočítají a je jen pouze na vašem rozpoložení a šikovných svůdných nožkách masérky, kdy si naplánujete (pokud to samozřejmě bude možné), vrcholnou extázi, jakou jste ještě nezažili.

chodidla žena

Slečny jsou profesionálky, které se neustále proškolují a dovedou vzrušit každého muže. Nestyďte se říct, co vás těší a co byste chtěli zažít. Jak si představujete erotickou masáž. Slečna vás seznámí s tím, jak bude masírování probíhat. Nejprve se začíná společnou horkou sprchou, kde již pohled na ni a její nádherné hladké nožky vás určitě neutiší, ale příjemně rozechvěje při představě vzrušující a dráždivé erotiky, která teprve přijde!