Abych se přiznala, tak bez techniky si to už opravdu nedokáži představit. I když mnoho lidí říká, že technika je dokonce zkáza lidstva, tak já si tohle vůbec nemyslím. Podle mého názoru technika nám všem lidem opravdu hodně usnadňuje život. Jenom si to představte, budík nás budí, díky mobilnímu telefonu můžeme být stále na příjmu. A také díky mobilnímu telefonu můžeme vidět své známé. Ano, vidět, protože v dnešní době jsou velice populární videohovory. To znamená, že když někomu zavoláte, tak se také můžete vidět přes mobilní telefon. Potom jsou tady samozřejmě také tablety nebo notebooky, a tak podobně

Technika nám usnadňuje život.

I tady můžete dělat videohovory. Je to takzvaný skype. Přes skype se můžete vidět a také dokonce mluvit. Tohle využívám opravdu hodně často, protože moje nejlepší kamarádka se svou sestrou bydlí v zahraničí a dříve jsme spolu opravdu hodně kamarádily a bylo by mi líto, kdybych kamarádku třeba vůbec neviděla. Nebo kdybychom si mohli jenom volat. To jsem opravdu ráda za takovou moderní techniku, kdy vlastně jsme si s lidmi blíž. Takhle alespoň na sebe nezapomeneme.

Díky skypu už jsme si blíž.

S kamarádkou vždycky každý pátek a každou sobotu spolu skypujeme, dokonce se takhle spolu i díváme na filmy, že třeba kamarádka, dá svůj počítač k televizi a koukám se já z domu na film u kamarádky. Vždycky si u toho třeba dáme popcorn anebo vínečko. A takhle si odpočíváme u filmu, i když ona je třeba v Maďarsku nebo na Slovensku, kam ona často jezdí a já jsem doma. Tohle mě přijde opravdu hodně perfektní a myslím si, že díky technice je tohle všechno možné. Jenom si to představte, kdybyste třeba museli psát jenom dopisy nebo volat z pevné linky. Bylo by to nejenom že hodně drahé, ale také náročné, a hlavně časově náročné, nejenom finančně, ale hlavně časově. V dnešní době je čas opravdu hodně vzácný a k nezaplacení.